SON DAKİKA

Net Habercim
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar Saat 07:37 Ay-Neptün karşıtlığında, her durumu ayrıntılı bir şekilde ele alarak, gözlemleyerek, bu böyle olmalı, şu şöyle olmalı diyerek düzenlemek isteriz. Fakat bir yandan da huzur arar, dinlenmek, sakinleşmek isteriz.

Saat 13:23 Ay-Venüs olumlu görünümü, işlerimizi dikkatli ve planlı bir şekilde yapmanın önemini vurguluyor. Ayrıca iş ilişkilerinize, ailevi sorumluluklarınıza gereken özen ve sabrı göstermenizin faydalı olacağını gösteriyor.

Saat 14:39 sonrası Ay-Güneş olumlu görünümü, iş hayatı ve ilişki konularında derinlemesine düşünmenizi sağlıyor. Önemli konular üzerinde görüşülebilir, iş arkadaşlarınızla kaynaşmak, bazı özel meselelerinizi gözden geçirmek, maddi konular üzerinde düşünmek için yararlıdır.

Saat 17:22 Ay-Mars görünümü, sizin kriterlerinize uymayan durumları fazlaca irdelemenize neden olabilir. Şu şöyle olmalıydı, bu kişi böyle davranmalıydı diye düşünebiliriz. Titizleniriz veya birileri bize yönetmeye kalktığında buna izin vermeyiz.

Saat 17:43 Ay-Jüpiter görünümü, günlük planda her işinizi dikkatli bir şekilde yapmanızı sağlar. Maddi-manevi anlamda size neyin yarayacağını ve neye ihtiyacınız olduğunu bilerek insanlarla ilişki kurarsınız.

Saat 19:40 Ay-Pluto arasındaki görünüm, derinliklerimizle temasımızı sağlarken, iyi-kötü, doğru-yanlış, güzel-çirkin kavramlarına göre hareket etmenizi sağlayıcıdır. Hiç kimsenin baskı kurmasına izin vermezsiniz. Çıkarlarınızı ister istemez düşünür ve durumları ona göre değerlendirebilirsiniz.

Gönlümüzce geçecek güzel bir Cumartesi günü dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA